• Ma délután fél 3-kor a Biblia Szövetség csendes délutánján Bodnár-Enyedi Zsolt ópályi lelkipásztor szolgál az északi templomban.
 • A jövő héten veszi kezdetét az egyetemes imahét, amelynek alkalmait esténként 6 órai kezdettel tartjuk a különböző helyszíneken. A részletes program a kiadott hirdetésekben olvasható. Az istentiszteletekre mindenkit szeretettel várunk!
 • Szerda délelőtt 10-től tartjuk az Életadó Kört a kismamáknak és kisgyermekes anyukáknak a gyülekezeti teremben.
 • Szerda délután a gyülekezeti bibliaóra az egyetemes imahét miatt elmarad!
 • Péntek délután fél 3-ra kátéórára várjuk a konfirmandusokat.
 • A Magyar Kultúra Hetének számos rendezvénye kínál értékes programot az érdeklődők számára, amelyeket a hirdetésekben megtalálunk.
 • Január 23-án, hétfőn este 7 órai kezdettel Pál apostol leveleinek verses zenés feldolgozását tekinthetik meg az érdeklődők kiváló művészek előadásában. Belépőjegyek 1.000.- Ft-os áron a gyülekezet gazdasági hivatalában is vásárolhatók.
 • A gyermek- és felnőtt istentisztelettel egy időben tartjuk a Templom-ovit a gyülekezeti terem játszóházában.
 • A Kálvin iskola 2017. évi, gyermekek rajzaival illusztrált asztali naptára az iratterjesztésben és a gyülekezet gazdasági irodájában 1000.- Ft-ért megvásárolható. Megvételével a Kárpát-medencei Oktatási Alap adománygyűjtő programját támogatjuk.
 • A 2017. évi Bibliaolvasó Kalauz, Kálvin Kalendárium és különböző méretű naptárak Füle Lajos verseivel, folyamatosan kaphatók a templomi iratterjesztésben az istentisztelet után.
 • Gyülekezetünk tagjai számára egyéni-, pár- és család-lelkigondozás folyamatosan igénybe vehető előzetes telefonos egyeztetéssel.
 • Megtalál minket a Facebookon is, keresse a Mátészalka Kossuth téri Református Egyházközség közösségi oldalát!

Az elmúlt héten eltemettük:

 • Szunyog Jánost 85 évesen a Csokonai közből.

Elhunyt:

 • Sinkó Istvánné Bakos Irén 70 évesen a Nagybányai útról. Temetése kedden fél 11-kor lesz. Isten adjon a gyászoló családtagoknak Szentlelke és a mi szeretetünk által vigasztalást.

Az évfolyamok vasárnapja program keretében szeretettel köszöntjük gyülekezetünkben a Kálvin iskola 5. évfolyamának tanulóit, osztályfőnökeiket, Nyíri Klára és Vida Miklós pedagógusokat, valamint a kedves családtagokat és az iskola dolgozóit. Fogadjuk szeretettel az ötödik évfolyam szolgálatát.