• A Mátészalkai Református Énekkar ma délután 5-től tart próbát az újtelepi közösségi házban.
 • Nőszövetségi óra lesz hétfőn este 6-tól a gyülekezeti teremben, amelyre szeretettel hívjuk a Nőszövetség tagjait.
 • Mátészalka Város Önkormányzata az 1848-as forradalom és szabadságharc 169. évfordulójának megünneplésére hívja gyülekezetünk tagjait szerda este 6 órára a Kálvin térre. Köszöntőt mond Dr. Hanusi Péter polgármester, emlékbeszédet mond Oláh András önkormányzati képviselő, az ünnepi műsorban fellépnek: az Ádám Jenő Pedagóguskórus, a Szatmár Művészeti iskola tánctagozatának növendékei, valamint az Esze Tamás Gimnázium diákjai.
 • A szerda délutáni gyülekezeti bibliaóra a nemzeti ünnep miatt elmarad.
 • Csütörtök délelőtt 10-re Életadó Körre hívjuk a kismamákat és kisgyermekes anyukákat a gyülekezeti terembe.
 • Péntek délután fél 3-tól a kátéórára várjuk a konfirmandusokat.
 • Vasárnap reggeli imaközösségünk 9.25-től kezdődik az Agapé irodában.
 • A gyermek- és felnőtt istentisztelettel egy időben tartjuk a Templom-ovit a gyülekezeti terem játszóházában.
 • Gyülekezetünk a március 13-án indult közfoglalkoztatási program keretében egy fő szakképzett épületkarbantartót Az állás felől érdeklődni a lelkészeknél lehet.
 • Az adóbevallások időszaka van, ezért kérünk mindenkit, hogy lehetősége szerint támogassa adója 1-1%-ával a „Kálvin János Református Általános Iskoláért” Alapítványt, illetve a Magyarországi Református Egyházat! Az Alapítvány adószáma: 18145168-1-15, az egyház technikai száma:0066. A bevalláshoz szükséges nyomtatványt a kiadott hirdetések hátoldalán is megtaláljuk.
 • Gyülekezetünk tagjai számára egyéni-, pár- és család-lelkigondozás folyamatosan igénybe vehető előzetes telefonos egyeztetéssel.
 • Megtalál minket a Facebookon is, keresse a Mátészalka Kossuth téri Református Egyházközség közösségi oldalát!

Az elmúlt héten eltemettük:

 • Kósa Miklósné Dienes Katalint 82 évesen a Rákóczi útról.

Elhunyt:

 • Vásárhelyi József 75 évesen az Alkotmány útról. Temetése hétfőn 12 órakor lesz. Isten adjon a gyászolóknak Szentlelke és a mi szeretetünk által vigasztalást.

Az Évfolyamok Vasárnapján szeretettel köszöntjük gyülekezetünkben a Kálvin iskola 3. évfolyamának tanulóit, Nagyné Konyeczki Ilona, Kissné Tóth Natália és Lőrinczné Baráth Bernadett pedagógusokat, a felkészülést segítő Kertes Lászlóné igazgatóhelyettest, az iskola vezetőségét, dolgozóit, valamint a kedves szülőket és családtagokat. Fogadjuk szeretettel a 3. évfolyam szolgálatát!