• Mai istentiszteletünkön kereszteltük: Popovics Petrát, Jakab Andrást és Jakab Anitát.
 • Felnőtt konfirmációi fogadalmat tettek: Horváth Alexandra Orsolya, Jakab András, Jakab Anita, Kovács Evelin, Piros Erik, Popovics Petra és Tarsoly Krisztina testvéreink.
 • Húsvéti ünnepi alkalmainkat ma délután 3-tól, illetve holnap délelőtt 10 órától tartjuk.
 • A gyülekezet gazdasági hivatala kedd reggel 8-tól már nyitva lesz, munkatársaink szeretettel állnak a testvérek rendelkezésére munkanapokon 8-16 óráig.
 • Szerda délután 5-től lesz a gyülekezeti bibliaóra.
 • Csütörtök délelőtt 10-re Életadó Körre hívjuk a kismamákat és kisgyermekes anyukákat a gyülekezeti terembe.
 • Április 21-én, pénteken 19 órától a Kálvin iskola jótékonysági bált szervez, amelynek célja az iskolai tornapálya létrehozása. A bál fővédnöke Dr. Fekete Károly püspök. Támogatójegyek az iskola titkárságán vásárolhatók és ugyanott tombolafelajánlásokat is szívesen fogadunk!
 • Április 22-én, szombat délelőtt 10-től a matolcsi templomban kerül megrendezésre a Szatmári Református Egyházmegye gyülekezeteinek kórustalálkozója, amelyen a Mátészalkai Református Énekkar is részt vesz. Isten áldja meg az énekkar szolgálatát! Minden érdeklődőt szeretettel várnak.
 • Április 28-án, pénteken délután 4 órától konfirmandus kerti partit rendezünk a parókiaudvaron, amelyre minden konfirmált fiatalt szeretettel hívunk. A szalonnasütéshez a hozzávalókat mindenki magának biztosítja. Sütemény-, és üdítőfelajánlásokat szívesen fogadunk.
 • Családias hangulatú, kifejezetten szórakoztató, szabadtéri jótékonysági koncertet szervezünk a Talán Teátrum művészeinek fellépésével május 21-én, vasárnap 18 órától a parókiakertben. A koncert előtt és után, valamint szünetében jótékonysági vásárt rendezünk, amelyen saját készítésű édes-sós süteményeket, kézműves termékeket (lakásdekoráció, használati tárgyak, ékszerek, stb.), továbbá gyümölcsöt és üdítőt fogunk árusítani. A teljes bevételt a templombelső felújítására fordítjuk. Szeretettel kérünk mindenkit, hogy lehetősége szerint járuljon hozzá a jótékonysági vásárhoz.
 • Vasárnap reggeli imaközösségünk 9.25-től kezdődik az Agapé irodában.
 • A gyermek- és felnőtt istentisztelettel egy időben tartjuk a Templom-ovit a gyülekezeti terem játszóházában.
 • Gyülekezetünk a közfoglalkoztatási program keretében két fő szociális segítőt, és egy fő szakképzett épületkarbantartót keres. Az állás felől érdeklődni a lelkészeknél lehet.
 • Gyülekezetünk tagjai számára egyéni-, pár- és család-lelkigondozás folyamatosan igénybe vehető előzetes telefonos egyeztetéssel.
 • Gyülekezetünk honlapján folyamatosan megtalálhatók az elhangzott vasárnapi prédikációk, templomi hirdetések, valamint a gyülekezeti eseményekről szóló beszámolók. Honlapunk címe: refmateszalka.hu
 • Megtalál minket a Facebookon is, keresse a Mátészalka Kossuth téri Református Egyházközség közösségi oldalát!