• Az érintett család nevében szeretnénk megköszönni azokat a felajánlásokat, amelyek a kihelyezett célperselyekbe kerültek, illetve a hivatalban lettek befizetve a szívműtéten átesett négyéves kisfiú támogatására. Az összegyűjtött 206.545 Ft. adományt az elmúlt héten átadtuk a családnak.
  • Családias hangulatú, kifejezetten szórakoztató, szabadtéri jótékonysági koncertet szervezünk a Talán Teátrum művészeinek fellépésével ma délután 18 órától a parókiakertben. A koncert előtt és után, valamint szünetében jótékonysági vásárt rendezünk, amelyen saját készítésű édes-sós süteményeket, kézműves termékeket továbbá gyümölcsöt és üdítőt fogunk árusítani. Továbbra is szívesen fogadjuk a felajánlásokat, amelyeket a gyülekezeti terembe kérünk behozni délután 4 óráig. A koncert és vásár teljes bevételét a templomfelújításra fordítjuk. Támogató-, illetve téglajegy is vásárolható. Hívogassunk másokat is erre a rendezvényre! Délután fél 2-től férfitestvérek segítségét szeretnénk kérni a pakoláshoz.
  • Szerda délután 5-től tartjuk a gyülekezeti bibliaórát.
  • Áldozócsütörtökön, Krisztus Urunk mennybemenetelének ünnepén délelőtt 10 órakor tartunk istentiszteletet a templomban.
  • Csütörtök délelőtt 10-re Életadó Körre hívjuk a kismamákat és kisgyermekes anyukákat a gyülekezeti terembe.
  • Vasárnap reggeli imaközösségünk 9.25-től kezdődik az Agapé irodában.
  • A gyermek- és felnőtt istentisztelettel egy időben tartjuk a Templom-ovit a gyülekezeti terem játszóházában.
  • Gyülekezetünk tagjai számára egyéni-, pár- és család-lelkigondozás folyamatosan igénybe vehető előzetes telefonos egyeztetéssel.
  • Gyülekezetünk honlapján folyamatosan megtalálhatók az elhangzott vasárnapi prédikációk, templomi hirdetések, valamint a gyülekezeti eseményekről szóló beszámolók. Honlapunk címe: refmateszalka.hu
  • Megtalál minket a Facebookon is, keresse a Mátészalka Kossuth téri Református Egyházközség közösségi oldalát!

Elhunyt:

Pintye Miklós 62 évesen az Alkotmány útról. Temetése holnap, vagyis hétfőn fél 3-kor lesz. Isten adjon a gyászolóknak Szentlelke és a mi szeretetünk által vigasztalást.