• Mai istentiszteletünkön kereszteltük: – Szép Zétény Gézát, Szép Géza és Angyal Fatime gyermekét a Váci M. utcából. Keresztszülei: Osváth Tamás és Angyal Vivien, – Kiss Bencét, Kiss Sándor Zsolt és Lévai Andrea gyermekét az Alkotmány útról, Keresztszülei: Bulyáki Sándor és Maronics Enikő, – Czine Botond Lászlót, Czine Zoltán és Végh Annamária gyermekét a Szokolay útról. Keresztszülei: Sárközi Balázs és Végh Enikő Zsuzsanna. Isten áldja meg gyülekezetünk legifjabb tagjainak és családtagjaiknak az életét!
 • A Mátészalkai Református Énekkar ma délután 5-től tart próbát az újtelepi közösségi házban.
 • Hétfőn délután 6 órakor nőszövetségi gyűlést tartunk a gyülekezeti teremben, amelyre szeretettel hívjuk nőtestvéreinket.
 • Szerda délután 5-től tartjuk a gyülekezeti bibliaórát.
 • Csütörtök délelőtt 10-re Életadó Körre hívjuk a kismamákat és kisgyermekes anyukákat a parókiaudvar játszóterére.
 • A Kálvin iskola tanévzáróval egybekötött ballagási ünnepségére június 17-én, szombaton délelőtt 9 órakor kerül sor az iskola udvarán. A ballagó nyolcadikosoknak a továbbtanuláshoz sok sikert, az életükre Isten áldását kívánjuk. A gyülekezet nevében megköszönjük a pedagógusok, hitoktatók, gyermek-istentiszteleti és templom-ovis szolgálatot végzők egész éves áldozatos munkáját.
 • Vasárnap reggeli imaközösségünk 9.25-től kezdődik az Agapé irodában.
 • A gyermek- és felnőtt istentisztelettel egy időben tartjuk a Templom-ovit a gyülekezeti terem játszóházában.
 • Gyülekezetünk tagjai számára egyéni-, pár- és család-lelkigondozás folyamatosan igénybe vehető előzetes telefonos egyeztetéssel.
 • Gyülekezetünk honlapján folyamatosan megtalálhatók az elhangzott vasárnapi prédikációk, templomi hirdetések, valamint a gyülekezeti eseményekről szóló beszámolók. Honlapunk címe: refmateszalka.hu
 • Megtalál minket a Facebookon is, keresse a Mátészalka Kossuth téri Református Egyházközség közösségi oldalát!

Eltemettük:

 • özv. Fejér Zoltánné Farkas Ilonát 90 évesen a Kisfaludy utcából,
 • Tóth Sándort 72 évesen a Hodászi útról.
 • Bertóthy Jánosné Misley Katalint 77 évesen a Bajcsy útról. Isten adjon a gyászolóknak Szentlelke és a mi szeretetünk által vigasztalást.