• Mai istentiszteletünkön kereszteltük: – Kópis Noémit, Kópis József és Bulyáki Matild gyermekét az Alkotmány útról. Keresztszülei: Csótó Zoltán és Kópis Katalin. Isten áldja meg gyülekezetünk legifjabb tagjának és szeretteinek az életét!
 • Nőszövetségi gyűlés lesz hétfőn délután 6-kor a gyülekezeti teremben, amelyre szeretettel hívjuk a nőtestvéreket.
 • Szerda délután 5-től tartjuk a gyülekezeti bibliaórát.
 • Csütörtök délelőtt 10-re Életadó Körre hívjuk a kismamákat és kisgyermekes anyukákat a parókiaudvar játszóterére.
 • Gyülekezeti autóbuszkirándulást szervezünk Erdélybe, Kalota-vidékre július 14-16-ig, péntek reggeltől vasárnap estig, amelyre jelentkezni a gazdasági hivatalban lehet névvel, címmel, telefonszámmal, valamint a részvételi díj befizetésével. A részvételi díj felnőtteknek 17.000.- Ft, 14 év alatti gyermekeknek 9.000.- Ft. A kirándulás programját a kiadott hirdetések címoldalán találjuk. A kirándulásra felekezeti és gyülekezeti hovatartozástól függetlenül mindenkit nagy szeretettel várunk!
 • Vasárnap reggeli imaközösségünk 9.25-től kezdődik az Agapé irodában.
 • A felnőtt istentisztelettel egy időben a nyár folyamán minden korosztályhoz tartozó gyermek számára gyermekmegőrzőt biztosítunk a gyülekezeti teremben, jó idő esetén a parókiaudvaron.
 • Gyülekezetünk a református közfoglalkoztatási program keretében egy fő szakképzett épületkarbantartót Az állás felől érdeklődni a lelkészeknél lehet.
 • Gyülekezetünk tagjai számára egyéni-, pár- és család-lelkigondozás folyamatosan igénybe vehető előzetes telefonos egyeztetéssel.
 • Gyülekezetünk honlapján folyamatosan megtalálhatók az elhangzott vasárnapi prédikációk, templomi hirdetések, valamint a gyülekezeti eseményekről szóló beszámolók. Honlapunk címe: refmateszalka.hu
 • Megtalál minket a Facebookon is, keresse a Mátészalka Kossuth téri Református Egyházközség közösségi oldalát!

Elhunyt:

 • Deák Ferencné Tamási Ilona 64 évesen a Kórház utcából. Temetéséről a jövő héten történik intézkedés. Koszorúmegváltás lesz, a koszúra, virágra szánt összeget a ravatal mellé kihelyezett perselybe lehet elhelyezni. A befolyt összeget a gyászoló család megsegítésére ajánljuk fel.
 • Koncz János gyülekezetünk aktív tagja, örökös tiszteletbeli presbiter életének 98. évében a Lajos utcából. Koncz János sok évtizeden keresztül presbiterként szolgált és haláláig rendszeres látogatója volt istentiszteleti alkalmainknak. Ajándékba kapott hosszú életéért Istennek adunk hálát. Temetése csütörtökön 11 órakor lesz. Vigasztalásunk erejét jelenlétünkkel is mutassuk meg, vegyük részt minél nagyobb számban János bácsi búcsúztatásán.

Isten adjon a gyászolóknak Szentlelke és a mi szeretetünk által vigasztalást.

Szeretettel köszöntjük gyülekezetünkben a Mátészalkai Református Énekkart. Fogadjuk szeretettel ünnepi, hálaadó szolgálatukat!