• Újévköszöntő ünnepi istentiszteletünket január 1-jén, vagyis holnap (hétfőn) délután 3 órakor tartjuk a templomban.
  • A Mátészalkai Református Énekkar január végéig szünetelteti próbáit. Köszönve ünnepi, és egész éves szolgálatukat, életükre Isten áldását kérjük!
  • Kedd este 5-től lesz a gyülekezeti bibliaóra.
  • Csütörtök délelőtt 10-re Életadó Körre hívjuk a kismamákat és kisgyermekes anyukákat a gyülekezeti terem játszóházába.
  • Pénteken fél 3-ra a konfirmandusokat várjuk szeretettel kátéórára.
  • Vasárnap reggeli imaközösségünk 9.25-től kezdődik az Agapé irodában.
  • Itt van az év vége. Kérjük, hogy aki még nem rendezte ez évi egyházfenntartói járulékát, január közepéig feltétlenül pótolja, hiszen a téli hónapok a gyülekezet számára is nehezebb fenntartási feladatokat jelentenek. A járulék befizethető a gazdasági hivatalban munkanapokon 8-16 óráig, illetve átutalással, vagy a bejáratoknál található, és onnan elvihető sárga csekken.
  • Gyülekezetünk tagjai számára egyéni-, pár- és család-lelkigondozás folyamatosan igénybe vehető előzetes telefonos egyeztetéssel.
  • Gyülekezetünk honlapján folyamatosan megtalálhatók az elhangzott vasárnapi prédikációk, templomi hirdetések, valamint a gyülekezeti eseményekről szóló beszámolók. Honlapunk címe: refmateszalka.hu
  • Mivel néhány információ és meghívás csak a templomi hirdetések péntek déli lapzártája után érkezik el a Lelkészi Hivatalba, ezért az írásban kiadott anyag időnként hiányos lehet, de az internetes oldalakon, (honlapon, Facebookon) az elhangzott hirdetések teljes szövege olvasható.
  • Munkatársaink az új esztendőben is folyamatosan állnak gyülekezeti tagjaink és az érdeklődők rendelkezésére munkanapokon 8-16 óráig a Kossuth téri gazdasági hivatalban, valamint az Agapé Házi Segítségnyújtó Szolgálat irodájában. (Mindkét iroda a Kossuth tér 1. sz. alatt található.)

Hivatali telefon munkaidőben: +36 44 311-022

Eltemettük:

  • Laskai Lászlóné Kemeniczki Katalint 63 évesen a Kölcsey térről. Isten adjon a gyászolóknak Szentlelke és a mi szeretetünk által igaz vigasztalást.

Gyülekezetünk minden tagjának szeretteivel együtt boldog újévet kívánunk! Az Úr legyen gyülekezetünk és magyar nemzetünk őrző pásztora!