• 5 napos gyülekezeti kirándulást szerveztünk Erdély szívébe június 20-24. között, amelynek keretében a leírhatatlan szépségű magyar vidék természeti és kulturális kincseivel ismerkedtünk meg. A rendkívül jó hangulatú és kalandos út során új felfedezésekkel, csodálatos élményekkel és elmélyülő barátságokkal gazdagodtunk. Köszönetet mondunk Nagy Bélának, iskolánk pedagógusának és kedves feleségének a magas színvonalú és szeretetteljes szervezői és idegenvezetői munkájáért, valamint Koroknay Zoltán buszsofőrnek a páratlan helytállásáért. A kirándulás képei megtekinthetők a gyülekezet Facebook oldalán.
 • Agapé Házi Segítségnyújtó Szolgálatunk csütörtökön délután tartotta szalonnasütéssel egybekötött havi értekezletét.
 • A Tiszántúli Református Egyházkerületi Nőszövetség pénteken rendezett egyházkerületi konferenciáján a debreceni Nagytemplomban Lorántffy Zsuzsanna Nőszövetségünket 9 fő képviselte. A megnyitó istentiszteleten Dr. Fekete Károly püspök hirdette az igét.
 • Kedden 17 órakor tartjuk a gyülekezeti bibliaórát.
 • Csütörtök délelőtt 10-re Életadó Körre várjuk a kismamákat és kisgyermekes anyukákat.
 • Ismét útjára indul az Udvarias Esték rendezvénysorozat a Szentpétery Zsigmond Kulturális Központ és Színház szervezésében. Csütörtökön 20.00 órára Pásztor Tamás színművész Cseh Tamás-estjére várják az érdeklődőket a színház belső udvarába.
 • Jövő vasárnap, július 8-án tesznek fogadalmat gyülekezetünk új munkatársai. Életükre és munkájukra Isten áldását kérjük.
 • Szintén mához egy hétre, július 8-án 11 órától presbiteri gyűlést tartunk a gyülekezeti teremben, amelyre a meghívókat e-mailben küldjük ki a presbitérium tagjainak. A presbiteri gyűlés témája a templomfelújítási kiviteli terv elfogadása és a kivitelezői közbeszerzés előkészítése lesz.
 • Két hét múlva, július 15-én a vasárnapi istentiszteleten búcsúzik a gyülekezettől Kátai Tímea segédlelkészünk.
 • Örömmel adunk hírt az iskolafelújítási munkálatok előrehaladásáról! A tanév befejezésével a teljes iskolaépület építési területként átadásra került, hogy tanévkezdésre az emeletráépítés és konyhafelújítás is megtörténhessen.
 • Gyülekezetünk tagjai számára egyéni-, pár- és család-lelkigondozás folyamatosan igénybe vehető előzetes telefonos egyeztetéssel.
 • Gyülekezetünk honlapján megtalálhatók az elhangzott vasárnapi prédikációk, templomi hirdetések, valamint a gyülekezeti eseményekről szóló beszámolók.

Honlapunk címe: www.refmateszalka.hu

A Kálvin János Református Általános Iskola hétfőnként 8-12 óráig tart nyári ügyeletet a Szatmár Alapfokú Művészeti Iskola első emeletén.

Szeretettel köszöntjük gyülekezetünkben a Mátészalkai Református Énekkar tagjait, és Katona Gézáné kórusvezetőt. Isten áldja meg szolgálatukat!