• Kedden 17 órakor tartjuk a gyülekezeti bibliaórát.
 • Csütörtök délelőtt 10-re Életadó Körre várjuk a kismamákat és kisgyermekes anyukákat.
 • A Szentpétery Zsigmond Kulturális Központ és Színház az Amatőr Színjátszó Találkozó rendezvényeire hívja az érdeklődőket július 20-21-én, pénteken és szombaton. A rendezvény részletes programja a kiadott hirdetések hátoldalán olvasható.
 • Örömmel adunk hírt az iskolafelújítási munkálatok előrehaladásáról. A tanév befejezésével a teljes iskolaépület építési területként átadásra került, hogy tanévkezdésre az emeletráépítés és konyhafelújítás is megtörténhessen.
 • Autóbusz kirándulást szervezünk ismét Erdélybe, szeptember utolsó hétvégéjén: 28-30-ig (péntek reggeltől vasárnap estig) Nagybánya, Bódi-tó, Aknasugatag, Felsővisó, Barcánfalva, Máramarossziget, Szaplonca útvonalon. A kirándulás részvételi díja egységesen 30.000 Ft.-/fő, amely tartalmazza a félpanziós két éjszakai szállás (vacsora, reggeli), valamint a belépők és az utazás költségeit. Jelentkezni névvel, címmel és telefonszámmal a Kossuth téri gazdasági hivatalban lehet 15.000 Ft.- előleg befizetésével munkanapokon 8-16 óráig. Egyéb információ: +36(44)311-022.
 • Gyülekezetünk tagjai számára egyéni-, pár- és család-lelkigondozás folyamatosan igénybe vehető előzetes telefonos egyeztetéssel.
 • Gyülekezetünk honlapján megtalálhatók az elhangzott vasárnapi prédikációk, templomi hirdetések, valamint a gyülekezeti eseményekről szóló beszámolók.
 • Honlapunk címe: refmateszalka.hu

Az elmúlt héten eltemettük:

 • Balla Edit nyugdíjas gordonka tanárnőt 75 évesen a Kálvin térről. Isten adjon a gyászolóknak Szentlelke és a mi szeretetünk által igaz vigasztalást.
 • A Kálvin János Református Általános Iskola hétfőnként 8-12 óráig tart nyári ügyeletet a Szatmár Alapfokú Művészeti Iskola első emeletén.
 • A templombelső felújítás előkészítéseként elkezdődött a férfi padcsoport megrövidítése és a padfűtés átalakítása. A következő vasárnapokon fokozott figyelemmel közlekedjünk a munkaterület közelében!
 • A mai istentiszteleten búcsúzott a gyülekezettől Kátai Tímea segédlelkésznő. Isten áldja meg életét, közelgő házasságkötését és szolgálatát!