• Mai istentiszteletünkön kereszteltük: Debreczeni Kingát, Debreczeni István és Kemecsei Zsuzsa gyermekét a Szatmár utcából. Keresztszülei: Tóth László, Belluska Réka, Varga Zsolt és Géczi Tünde. Heszler Bencét, Heszler Zsolt és Heszlerné Bíró Mónika gyermekét a Korona térről. Keresztszülei: Heszler Sándor és Heszlerné Pataki Adrienn Márta. Isten áldja meg gyülekezetünk legifjabb tagjainak és szeretteiknek az életét!
 • Kedden 17 órakor tartjuk a gyülekezeti bibliaórát.
 • Csütörtök délelőtt 10-re Életadó Körre várjuk a kismamákat és kisgyermekes anyukákat.
 • Mához két hétre, augusztus 19-én az Úr szent asztalát megterítjük, és az új kenyérért adunk hálát az ünnepi istentiszteleten.
 • A Kálvin János Református Általános Iskola Géberjéni Tagintézményébe keres tanító, valamint ének, rajz, informatika, kémia, földrajz, biológia szakos pedagógusokat. Jelentkezni Baktiné Illés Éva igazgatónőnél lehet a +36 30 638 2250-es telefonszámon.
 • Gyülekezetünk teljes munkaidős épületkarbantartót keres azonnali belépéssel. Bérezés a közfoglalkoztatotti besorolás szerint. Építőipari szakképzettség esetén bruttó 106.555.- Ft Jelentkezni a gyülekezet lelkészeinél lehet.
 • A templombelső felújítás előkészítéseként elkezdődött a férfi padcsoport megrövidítése és a padfűtés átalakítása. A következő vasárnapokon fokozott figyelemmel közlekedjünk a munkaterület közelében!
 • Autóbusz kirándulást szervezünk ismét Erdélybe, szeptember 28-30-ig (péntek reggeltől vasárnap estig) Nagybánya, Bódi-tó, Aknasugatag, Felsővisó, Barcánfalva, Máramarossziget, Szaplonca útvonalon. A kirándulás részvételi díja egységesen 30.000.- Ft /fő, amely tartalmazza a félpanziós két éjszakai szállás (vacsora, reggeli), valamint a belépők és az utazás költségeit. Jelentkezni névvel, címmel és telefonszámmal a Kossuth téri gazdasági hivatalban lehet 15.000.- Ft előleg befizetésével munkanapokon 8-16 óráig. Egyéb információ: +36(44)311-022.
 • Gyülekezetünk tagjai számára egyéni-, pár- és család-lelkigondozás folyamatosan igénybe vehető előzetes telefonos egyeztetéssel.
 • Gyülekezetünk honlapján megtalálhatók az elhangzott vasárnapi prédikációk, templomi hirdetések, valamint a gyülekezeti eseményekről szóló beszámolók. Honlapunk címe: refmateszalka.hu
 • A Tiszántúli Református egyházkerület püspöke, Dr. Fekete Károly augusztus 1-jei hatállyal segédlelkészi szolgálatra rendelte ki gyülekezetünkbe Illés Nikolettet, a Debreceni Református Hittudományi Egyetem hatodéves hallgatóját. Szeretettel köszöntjük őt gyülekezetünk közösségében. Életére és szolgálatára Isten áldását kérjük!

Elhunyt:

 • Budai Tibor 48 évesen a Puskin utcából. Temetése hétfőn 10 órakor lesz. Isten adjon gyászoló szeretteinek Szentlelke és a mi szeretetünk által igaz vigasztalást.