• Kedden 17 órakor tartjuk a gyülekezeti bibliaórát.
 • Csütörtök délelőtt 10-re Életadó Körre várjuk a kismamákat és kisgyermekes anyukákat.
 • Nagyheti istentiszteleteinket szerdán, csütörtökön és pénteken délután 18.00-tól tartjuk a templomban. Ünnepváró alkalmainkra mindenkit szeretettel hívunk.
 • Mához egy hétre, augusztus 19-én az Úr szent asztalát megterítjük, és az új kenyérért adunk hálát a 10 órakor kezdődő ünnepi istentiszteleten.
 • Az új kenyér tiszteletére rendezett városi ünnepség augusztus 20-án, hétfőn 17 órától lesz a Szentpétery Zsigmond Kulturális Központ és Színház színháztermében, amelyre szeretettel várják gyülekezetünk minden tagját a szervezők.
 • A Kálvin János Református Általános Iskola Géberjéni Tagintézményébe keres tanító, valamint ének, rajz, informatika, kémia, földrajz, biológia szakos pedagógusokat. Jelentkezni Baktiné Illés Éva igazgatónőnél lehet a +36 30 638 2250-es telefonszámon.
 • Gyülekezetünk teljes munkaidős épületkarbantartót keres azonnali belépéssel. Bérezés a közfoglalkoztatotti besorolás szerint. Építőipari szakképzettség esetén bruttó 106.555.- Ft Jelentkezni a gyülekezet lelkészeinél lehet. A hirdetés részleteit a kiadott hirdetések hátoldalán olvashatjuk.
 • A templombelső felújítás előkészítéseként elkezdődött a férfi padcsoport megrövidítése és a padfűtés átalakítása. A következő vasárnapokon fokozott figyelemmel közlekedjünk a munkaterület közelében!
 • Autóbusz kirándulást szervezünk ismét Erdélybe, szeptember 28-30-ig (péntek reggeltől vasárnap estig) Nagybánya, Bódi-tó, Aknasugatag, Felsővisó, Barcánfalva, Máramarossziget, Szaploncaútvonalon. A kirándulás részvételi díja egységesen 30.000.- Ft /fő, amely tartalmazza a félpanziós két éjszakai szállás (vacsora, reggeli), valamint a belépők és az utazás költségeit. Jelentkezni névvel, címmel és telefonszámmal a Kossuth téri gazdasági hivatalban lehet 15.000.- Ft előleg befizetésével munkanapokon 8-16 óráig. Egyéb információ: +36(44)311-022.
 • Gyülekezetünk tagjai számára egyéni-, pár- és család-lelkigondozás folyamatosan igénybe vehető előzetes telefonos egyeztetéssel.
 • Gyülekezetünk honlapján megtalálhatók az elhangzott vasárnapi prédikációk, templomi hirdetések, valamint a gyülekezeti eseményekről szóló beszámolók. Honlapunk címe: refmateszalka.hu

Eltemettük:

 • Budai Tibort 48 évesen a Puskin utcából,
 • Kecskés Józsefné Erdélyi Editet 56 évesen az Alkotmány útról. Isten adjon a gyászoló családoknak Szentlelke és a mi szeretetünk által igaz vigasztalást.