• Mai istentiszteletünkön kereszteltük:Tóth Lászlót, Tóth László és Járóka Irén gyermekét a Dankó utcából. Keresztszülei: Járóka Gyula és Páskuly Magdolna, – Járóka Gyulát, Járóka Gyula és Páskuly Magdolna gyermekét a Dankó utcából. Keresztszülei: Járóka Andor, Lakatos Ildikó, Csécsi Miklós és Lakatos Krisztina. Isten áldja meg a gyermekek és családtagjaik életét!
 • Egyetemes imahetünket január 21-27-ig, hétfőtől-szombatig tartjuk a város történelmi egyházaival közösen. Az imahét részleteit a kiadott hirdetésekben olvashatjuk.
 • Mátészalka Város Önkormányzata és a Szentpétery Zsigmond Kulturális Központ és Színház szeretettel hívja gyülekezetünk tagjait is a Magyar Kultúra Napjai alkalmából rendezett ünnepségsorozatra, amelynek részleteit a kiadott hirdetésekben találjuk.
 • Az imahét miatt a keddi bibliaóra nem lesz megtartva!
 • A kismamák, anyukák és kisgyermekeik számára tartott Életadó Körünk csütörtökön 10 órakor kezdődik a játszószobában.
 • Péntek délután 14.30-kor kátéórára várjuk a konfirmandusokat.
 • Vasárnap reggeli imaközösségünk 9.25-től kezdődik az Agapé irodában.
 • Vasárnaponként a felnőtt istentisztelettel egy időben, 10 órakor gyermek-istentiszteletet tartunk a gyülekezeti teremben; a 2 és 5 év közötti gyermekek számára pedig gyermekmegőrzést biztosítunk az új játszószobában.
 • A templomfelújítás támogatására téglajegyek vásárolhatók kisebb-nagyobb címletekben a gyülekezet gazdasági hivatalában.
 • Gyülekezetünk tagjai számára egyéni-, pár- és család-lelkigondozás folyamatosan igénybe vehető előzetes telefonos egyeztetéssel.
 • A templomi iratterjesztésben kapható a 2019. évi képes naptár és bibliaolvasó kalauz, a Képes Kálvin Kalendárium, valamint énekeskönyvek és Bibliák – többféle méretben.
 • Honlapunkon megtalálhatók az elhangzott vasárnapi prédikációk, templomi hirdetések, valamint a gyülekezeti eseményekről szóló beszámolók a refmateszalka.hu oldalon.