• Az elmúlt héten pénteken Nőszövetségünk is ott volt Debrecenben, a Tiszántúli Református Egyházkerületi Nőszövetség által szervezett Kárpát-medencei Nőszövetségi Konferencián.
 • Tegnap kérték házasságukra Isten áldását a Kastélyszálló parkjában: Szabó Norbert mátészalkai és Tóth Tímea telkibányai lakosok. Isten áldja meg közös életüket!
 • Ma kereszteltük: Zoltán Regőt, Zoltán Tamás és Borzován Eszter gyermekét a Munkácsy utcából. Keresztszülei: Molnár Zoltán és Kiss Viktória. Isten áldja meg gyülekezetünk legifjabb tagjának és szeretteinek az életét!
 • A Mátészalkai Református Énekkar ma 17 órától tartja próbáját a Kálvin iskolában.
 • Kedden 17 órakor lesz a gyülekezeti bibliaóra.
 • Csütörtökön 10 órakor Életadó Körünk várja a keresztyén családi életre törekvő kismamákat, anyukákat és kisgyermekeiket a parókiaudvar játszóterén, kedvezőtlen időjárás esetén a játszószobában.
 • Autóbusz kirándulást szervezünk Erdélybe július 12-15-ig (péntek reggeltől hétfő estig) Kiskoh (medvebarlang) – VajdahunyadVízakna (szállás) – Fogarasi-havasok felvonóval (Balea vízesés és tó) Vízakna (vasárnap 10 órától istentisztelet, utána fürdési lehetőség a sós-tavakban) – Nagyszeben (óvárosi látnivalók) – Nagydisznód (erődtemplom) – Berethalom Medgyes Zsibó útvonalon. A kirándulás részvételi díja egységesen 45.000.- Ft /fő, amely tartalmazza a félpanziós három éjszakai szállás (vacsora, reggeli), valamint a belépők, utasbiztosítás és az utazás költségeit. Minden hely lefoglalásra került, ezért már csak várakozólistára tudjuk fogadni a jelentkezéseket. Egyéb információ: +36(44)311-022 és +36 30 337 9723
 • A templomfelújítás támogatására téglajegyek vásárolhatók kisebb-nagyobb címletekben a gyülekezet gazdasági hivatalában. Jó ütemben halad és a végéhez közeledik a templombelső felújítása és a templomkert teljes rekonstrukciója. Reménység szerint már a nyár folyamán visszaköltözhetünk a templomba.
 • Gyülekezetünk tagjai számára egyéni-, pár- és család-lelkigondozás folyamatosan igénybe vehető előzetes telefonos egyeztetéssel.
 • Honlapunkon megtalálhatók az elhangzott vasárnapi prédikációk, templomi hirdetések, valamint a gyülekezeti eseményekről szóló beszámolók a refmateszalka.hu oldalon.

Eltemettük:

 • Veressné Szentléleky Klára Gabriella nyugalmazott pedagógust 66 évesen a Nyírjes utcából,
 • Komán Józsefné Szűcs Rozáliát 67 évesen az Északi körútról,
 • Hajdrik Irént, sz: Szabó Irént 86 évesen a Kisfaludy közből,
 • Bársony Zoltánt 66 évesen a Kalmár sorról.

Elhunyt:

 • Csizmadiáné Sellár Piroska 70 évesen a Hajdu utcából. Sírtól való búcsúztatása kedden fél 12-kor lesz. Isten adjon vigaszt a gyászoló családoknak!