• Nőszövetségi gyűlés lesz hétfőn 17 órától a gyülekezeti teremben, amelyre szeretettel hívjuk a nőtestvéreket.
 • A Dalos Magyar Hitvallók Közösségének éneklő alkalma hétfőn 18 órától lesz a gyülekezeti teremben.
 • Kedden 17 órakor kezdődik a bibliaóra.
 • Szerdán 10-kor várja Életadó körünk a keresztyén családi életre törekvő kismamákat, anyukákat és gyermekeiket a játszószobába.
 • Szerdán 17 órakor a Gazdasági- és Missziói Bizottság ülésezik a gyülekezeti teremben.
 • Pénteken 15 órakor kátéórára hívjuk a konfirmandusokat.
 • A felnőtt istentisztelettel egy időben, 10 órától gyermek-istentiszteletet tartunk az általános iskolások számára a gyülekezeti teremben, az óvodásoknak pedig a gyermekmegőrző foglalkozást biztosítunk a játszószobában.
 • Gyülekezetünk tagjai számára egyéni-, pár- és család-lelkigondozás folyamatosan igénybe vehető előzetes telefonos egyeztetéssel.
 • Honlapunkon megtalálhatók az elhangzott vasárnapi prédikációk, templomi hirdetések, valamint a gyülekezeti eseményekről szóló beszámolók a refmateszalka.hu oldalon
 • A Kálvin János Református Általános Iskola a 2019/2020. tanévben is megrendezi SULIVÁRÓ foglalkozásait az iskolába készülődő óvodások számára, melyre nagy szeretettel hívjuk és várjuk az iskolánk iránt érdeklődő szülőket, gyerekeket. A leendő tanítókkal töltött játékos foglalkozások időpontjai: február 29. (szombat) 9:00, március 07. (szombat) 9:00, és március 13. (péntek) 16:30. A szülőket a foglalkozások ideje alatt előadásokra, beszélgetésre várjuk.
 • A NYITOTT KAPUK NAPJA március 24-én (kedden) lesz. Az óralátogatások során az érdeklődők betekinthetnek az iskola mindennapi munkájába.
 • A Tiszántúli református Egyházkerület idén a 13. alkalommal rendezi meg jótékonysági bálját Debrecenben, amelynek részleteit a kiadott hirdetésekben olvashatjuk.

Az évfolyamok vasárnapja fenntartó-gyülekezeti programunk keretében szeretettel köszöntjük gyülekezetünkben a Kálvin János Református Általános Iskola 4. évfolyamának tanulóit, osztályfőnökeiket, Balkánszkyné Oláh Erikát és Földvári Zsuzsannát. Kertes Lászlóné igazgatóhelyettest, aki a 4. a osztály munkáját segíti, és Kondor Anita pedagógust, aki pedig a 4. b osztály munkáját támogatja. Köszöntjük az intézmény vezetőit és dolgozóit, a kedves szülőket, nagyszülőket és családtagokat. A negyedikesek szolgálatának címe: Ez az a nap, amelyet az Úr rendelt.

Eltemettük:

 • Takács András, egykori Mátészalka, Zöldfa út 78. sz. alatti lakost 65 évesen a győrteleki idősek otthonából.

Elhunyt:

 • Varga Mihály 72 évesen a Táncsics utcából. Temetése Szamosszegen lesz kedden 14 órakor. Isten adjon vigaszt a gyászoló családnak.