• A koronavírus-járvány miatt a Zsinat Elnökségi Tanácsának határozata alapján szüneteltetünk minden személyes találkozással járó alkalmat. Az istentiszteleteket felvételről hallgathatjuk meg. A továbbiakról a Zsinat Elnökségi Tanácsa fog dönteni a kormányzati intézkedéseknek megfelelően.
  • A nyolcadikosok konfirmációi felkészítése digitális oktatás keretében történik.
  • Hivatali ügyintézésre 8.00-16.00-ig van lehetőség a gazdasági hivatalban.
  • Agapé Házi Segítségnyújtó Szolgálatunk 10 éve áll rendelkezésére azoknak, akiknek segítségre van szükségük ahhoz, hogy a saját lakókörnyezetükben az önálló életvitelt fenntarthassák. A széleskörű gondoskodás személyre szabottan és kedvező áron történik. Az igénylők a jelen helyzetben egyszerűsített eljárással kerülnek gondozásba Érdeklődni a szolgáltatásvezetőnél, Bohán Imrénénél lehet (06 44 311-022, vagy +36 30 698-6007).
  • Telefonos lelkigondozás folyamatosan igénybe vehető gyülekezetünk tagjai számára, munkatársainknak pedig telefonon vagy emailen történő konzultációt biztosítunk (+36 30 683 9972, ani1117@gmail.com).
  • Igehirdetéseink elérhetők honlapunkon, a refmateszalka.hu weboldalon, illetve egyházközségünk Facebook oldalán.
  • Iskolánk eseményeiről, a tehetséges gyermekek verseny-eredményeiről, valamint a jövő tanévre vonatkozó lehetőségekről (többek között az újonnan induló humán és reál speciális tantervű osztályról) a refkalvin.hu oldalon tájékozódhatnak. A beiratkozás április 15-én és 16-án lesz.
  • parókiafelújítás nyáron belső festéssel és külső hőszigeteléssel folytatódik, amelyre szeretettel fogadunk adományokat.
  • Amennyiben a kormányzati intézkedések lehetővé teszik, Agapé Házi Segítségnyújtó Szolgálatunk munkatársainak keresztyén életgyakorlatot segítő szakmai értekezletét április 27-én, kedden 13.00-kor

Eltemettük:

  • Demeter Jánost 41 évesen az Ecsedi közből. Isten adjon vigaszt a gyászoló családnak Szentlelke és a mi szeretetünk által.

 Az Úr legyen gyülekezetünk és magyar nemzetünk őrző pásztora!

Becsei Miklós és Becseiné Kató Anikó lelkész,
Vígh Tamás és Vígh Eszter segédlelkész