• Családi istentisztelet keretében kereszteljük ma délelőtt Nyíri Vencelt, Nyíri Vencel és Darabi Krisztina gyermekét Jármiból. Keresztszülei: Kirvai Miklós és Darabi Katalin. Isten áldja meg gyülekezetünk legifjabb tagjának és szeretteinek az életét!
 • A nőszövetségi gyűlés hétfőn 16.30-kor kezdődik.
 • Pedagógus bibliaóra lesz a Kálvin iskolában szintén hétfőn fél 5-től, amelyre szeretettel várjuk az intézmény dolgozóit.
 • Október 1-jén volt 3 éves a Dalos Magyar Hitvallók közössége. Az ünnepléssel egybekötött alkalom hétfőn 18 órakor lesz.
 • A közös bibliatanulmányozást kedvelő gyülekezeti tagjainknak tartott interaktív bibliaóra kedden 17 órakor kezdődik a gyülekezeti teremben.
 • A keresztyén gyermeknevelést segítő Életadó Kört szerdán 10 órakor tartjuk az édesanyáknak és kisgyermekeiknek a parókiaudvar játszóterén vagy a játszószobában.
 • A Gyászolók Köre szerdán 17 órakor lesz.
 • Pénteken 14.30-kor kezdődik a kátéóra.
 • Az ifjúsági óra pénteken 18 órakor lesz, ahová 12 éves kortól várjuk a fiatalokat.
 • Vasárnaponként 10 órától gyermek-istentiszteletet tartunk a gyülekezeti teremben, ahová szeretettel várjuk a gyermekeket.
 • A jövő vasárnapi istentiszteleten Molnár Norbert, a Magyar Református Szeretetszolgálat lelkész-munkatársa lesz a vendégünk, aki a Szeretetszolgálat Covid utáni tevékenységével is megismertet minket.
 • Gazdasági hivatalunk és szociális irodánk hétköznapokon 8-tól 16 óráig tart nyitva.
 • Szeretettel ajánljuk Agapé Házi Segítségnyújtó Szolgálatunkat mindazoknak, akiknek segítségre van szüksége az önálló életvitelük saját otthonukban való fenntartásához. (Információ: Bohán Imréné: +36 30 698 6007).
 • Lelkigondozás és szakmai konzultáció folyamatosan igénybe vehető gyülekezeti tagjaink és munkatársaink számára (Becseiné Kató Anikó: +36 30 683 9972).
 • Igehirdetéseink és templomi hirdetéseink elérhetők refmateszalka.hu weboldalon, és a Kossuth téri Református Egyházközség Facebook oldalán.

Elhunyt:

 • Koncz János, néhai Koncz János örökös tiszteletbeli presbiterünk fia 67 évesen a József Attila utcából. Temetése hétfőn 13 órakor lesz. A gyászoló család kéri a résztvevőket, hogy egy szál virággal emlékezzenek. Isten adjon vigaszt az elhunyt szeretteinek Szentlelke és a mi szeretetünk által.

Az Úr legyen gyülekezetünk és magyar nemzetünk őrző pásztora!

Becsei Miklós és Becseiné Kató Anikó lelkészek